جلسه هماهنگی عوامل مجموعه 50160 با مدیران و معاونین کاروان های حج

صورتجلسه مجموعه 50160

اولین جلسه هماهنگی و هم اندیشی مدیران و عوامل کاروان های مستقر در هتل الرکایز مکه مکرمه راس ساعت 12:30 روز یکشنبه مورخه 25/04/96 در سالن کنفرانس سازمان حج و زیارت یزد تشکیل گردید ابتدا مدیرمجموعه آقای محمد رضا سجادیان ضمن خیر و مقدم به همکاران در خصوص اهیمت حج و خدمت به زائران مطالبی را بیان نمود که اولاًهمه باید شاکر و سپاسگزار خداوند بزرگ برای این نعمت الهی باشیم و شکرگزاری این نعمت را بایستی با خدمت خالصانه خود به ضیوف الرحمن در عمل نشان دهیم سپس ایشان،با متذکر شدن دستور ریاست محترم حج و زیارت مبنی بر اینکه همه موظفیم بر اساس دستورالعمل وبخشنامه های سازمان و شرح وظایف عمل کنیم اعلام نمودکه میثاق ما در این سفرعمل به شرح وظیفه و دستور العمل های سازمان خواهد بود.

سر فصل سخنان مدیر محترم مجموعه 50160به شرح زیر ایراد شد:

1- معرفی هتل از لحاظ موقعیت جغرافیایی در مکه،تعداد طبقات ومسیر رفت وآمد زائرین از هتل به مسجد الحرام از طریق اتوبوس ،نوسازبودن هتل احتمال جابجایی هتل مذکور با هتل جایگزین به دلیل آماده نشدن.

2-سفارش به مدیران وعوامل کاروانها به بیان صادقانه وعاری از هرگونه بزرگنمایی مسائل مربوط به اسکان وحمل ونقل وغیره برای زائرین  وتلاش در بالابردن هرچه بیشتر سطح آگاهی آنها.

3-اشاره به بحرانهای موجود در سفرهای قبل به خصوص بحران سال 94 .

4-دعوت همه مدیران کاروان ها و عوامل آنها به همدلی واتحاد و بالا بردن ضریب توانایی جهت حل مشکلات پیش رو در حج تمتع 96.

5- یاد آوری اعلام تاریخ ورود کاروان های مجموعه 50160 به مکه مکرمه و پیشنهاد به مدیران جهت هماهنگی در هرچه بهتر انجام دادن اعمال عمره تمتع  زائران .

6- تاکید بر حساس بودن شیفت استقبال هتل واهمیت آن درراستای تامین هرچه بیشتر امنیت زائرین

7-سفارش موکد به مدیران درباره اینکه در طول مدت اقامتشان همواره در دسترس باشند تا بتوان درصورت بروز مشکل سریعاً به آنها اطلاع رسانینمود.

8-تاکید بر اینکه همه زائرین در هرکاروان از حقوق یکسانی برخوردارهستند وهیچ کاروانی نسبت به کاروان دیگر برتری ندارد وهمه عوامل با خدمت خالصانه خود این مهم را رعایت خواهند نماد تاانشا الله در پیشگاه الهی به عنوان توشه ای برای روز قیامت پذیرفته شود.

9-توضیح در مورد مسائل نقل ترددی وحمل ونقل زائرین از هتل به مشاعر مقدسه در ایام تشریق وبالعکس وتاکید به مدیران در آگاه کردن زائرین در مورداین موضوع.

10- اکید به رعایت مسائل بهداشتی کلیه عوامل در هنگام حضوردررستوران(داشتن ماسک،دستکش،پیشبند)،داشتن پوشش وظاهر مناسب وآراسته ورفتار نیکو
وحضور به موقع در رستوران.

11-رعایت کلیه برنامه های مدون از طرف مجموعه توسط کلیه عوامل(برنامه شیفتهای استقبال،رستوران،برنامه های فرهنگی و..... این برنامه ها درقالب دفترچه ای در اختیار مدیران محترم قرار خواهد گرفت)

12- درخواست از مدیران در مورد اعلام نظر چکونگی استفاده زائران از آسانسور.

1-تاکید به رعایت صبر وحوصله از سوی کلیه عوامل وپرهیز ازهرگونه تعجیل در انجام امور محوله.

2-سفارش به رعایت کلیه برنامه های مربوط به ایام تشریق وپرهیز از به کار گیری هرگونه صلیقه شخصی در این خصوص برای جلوگیری از اختلاف

در پایان مسولیتهایی به چند نفر ازعوامل پیشنهاد شد که با توافق اکثریت افراد حاضر در جلسه پیشنهاد مذکور به تصویب رسید.

این مسولیتها به قرار زیر می باشد:

1- مدیریت داخلی هتل:جناب حاج احمد ابراهیمی معاون محترم کاروان حج محمد 34176

2-  مدیریت فرهنگی هتل:جناب حاج علی محمد انصاری مدیر محترم کاروان حج انصار34013

3-  مدیریت سالن پذیرایی:جناب حاج حسین منتظری مدیر محترم کاروان حج محمد 34176

4- مدیریت اجرایی ایام تشریق:جناب حاج سید علیرضاضیاءکاشانی مدیر محترم کاروان 34179

5- مدیریت اموربهداشتی هتل:جناب دکتر محمد حسن فاضلی مدیرمحترم کاروان 34002

6- مدیریت حمل ونقل درون شهری هتل:جناب حاج مصطفی اعیان مدیر محترم کاروان 340016

این در جلسه در ساعت 13:30 با ختم صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رسید.

/ 0 نظر / 47 بازدید